Konkurs!

  • 03.04.2020, 19:36 (aktualizacja 03.04.2020, 21:01)
  • Małgorzata Kryk
Konkurs!
Tenis ziemny to dyscyplina sportowa rozgrywana na korcie. KT Return Zamość to otwarte i zadaszone obiekty sportowe, a wiec treningi odbywają się przez cały rok.

Instruktorzy KT Return prowadzą zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Indywidualne i grupowe treningi dostosowane są do umiejętności zawodników. KT Return prowadzi także bezpłatne zajęcia dla najmłodszych w ramach programu „Powszechna nauka gry w tenisa ziemnego” oraz treningi ph. „Wakacje z rakietą” i „Ferie z rakietą”. Zajęcia adresowane są osób, które chcą nauczyć się gry na korcie, niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności. Klub prowadzi także wakacyjne obozy sportowe dla członków klubu oraz osób zainteresowanych, które chciałyby zapoznać się podstawowymi zasadami i techniką gry na korcie.

Aby wziąć udział w konkursie należy słuchać radia i poprawnie odpowiedzieć telefonicznie na zadane pytania. Dla słuchaczy, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania przewidziano atrakcyjne nagrody.

Zwycięzcy ufundowanych gadżetów sportowych będą mogli odebrać nagrody w biurze klubu Return po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr tel. 665 708 060

                                                                                                                                                                                                                        Zachęcamy do udziału  w konkursie!
 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe