Niewybuch w gminie Miączyn

  • 11.04.2020, 07:09
  • Małgorzata Zaręba
Niewybuch w gminie Miączyn
Policjanci z zamojskiej komendy w środę (08.04) zostali poinformowani, że na jednej z posesji w gminie Miączyn znaleziono niebezpieczny ładunek wybuchowy.

Znaleziskiem okazał się granat, który zabezpieczyli saperzy z Chełma. O zdarzeniu poinformowała oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Asp. Dorota Krukowska – Bubiło przestrzega, ze w przypadku zalezienie podobnego ładunku należy oddalić się z miejsca znaleziska i jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę policji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pamiętajmy, że niewybuchy pochodzące z okresu wojennego są w dużej liczbie niezidentyfikowane i stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe