Obywatel od przedszkola w Tomaszowie

  • 29.04.2020, 11:53
  • Ewa Monastyrska
Obywatel od przedszkola w Tomaszowie
Jak co roku w Tomaszowie odbędzie się akcja: Polak mały - bo obywatel zaczyna się od przedszkola

od 10 lat w tomaszowskich przedszkolach odbywała się akcja Polak mały bo obywatel zaczyna się od przedszkola. Choć w tym roku przedszkola są pozamykane to jednak akcja doczekała się swojej kontynuacji. O tym, jak do tej pory realizowany był ten program wychowawczy i na czym polegał powiedział burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkaniom z dziećmi towarzyszył duch patriotyzmu bogaty we wzruszenia.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Pomimo pandemii burmistrz Tomaszowa zachęca najmłodszych mieszkańców miasta do wzięcia udziału w akcji. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba wysłać filmik, na którym dziecko śpiewa jedną zwrotkę wraz z refrenem hymnu polskiego lub recytuje wiersz Władysława Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”.
Filmy przesyłać należy na funpage Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski  na Facebooku w formie wiadomości. Nagrania można przesyłać do soboty włącznie. 

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe