Płatne parkowanie

  • 04.05.2020, 09:47 (aktualizacja 04.05.2020, 10:02)
  • Małgorzata Zaręba
Płatne parkowanie
Wraz z odmrażaniem gospodarki w naszym mieście wraca płatne parkowanie.

Od poniedziałku (4.05) za parkowanie w Zamościu znów trzeba będzie zapłacić za parkowanie w płatnych strefach. Wszystkie parkomaty, które na czas epidemii owinięte były czarną folią są już czynne. W ostatnim czasie wszystkich kierowców zwolniono z opłat, a miało to zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W związku ze stopniowym znoszeniem przez rząd ograniczeń, sytuacja w naszym mieście także wraca do normy, o czym informuje Marcin Nowak, dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Miasto Zamość zdecydowało się przywrócić strefy płatnego parkowania na Starym i Nowym Mieście. O cenach parkowania przypomina Marcin Nowak

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Właściciele kart abonamentowych mogą liczyć na wydłużony termin ważności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W obrębie zamojskiej Starówki znajdują się również bezpłatne parkingi m.in.: na ul. Peowiaków, przy Parku Miejskim oraz przy terenach zielonych przy Drodze Męczenników Rotundy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Obsługa parkomatów nie jest skomplikowana, bowiem należy stosować się do instrukcji opisanych na urządzeniu. Opłaty w strefach płatnego parkowania pobierane są w dni robocze przez całą dobę. Dni weekendowe oraz i święta zwolnione są z opłat.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe