Remonty trwają

  • 07.05.2020, 10:58 (aktualizacja 19.05.2020, 12:34)
  • Małgorzata Kryk
Remonty trwają
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w zamojskim OSiR trwają prace remontowe. Czas pandemii został wykorzystany na wykonanie bieżących remontów przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz na basenie przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu. Miasto Zamość może pochwalić się także dobrą informacją ponieważ wkrótce zmodernizowane będą stadion i zaplecze sanitarno – szatniowe, a dla piłkarzy wybudowane będzie zadaszone boisko. Teningi i rozgrywki będą mogły odbywać się bez względu na warunki pogodowe przez cały rok.

Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa od 13.03 odwołane są wszystkie imprezy masowe, w tym wydarzenia sportowe. Rozgrywki i zawody sportowe jakie miały odbyć się w naszym regionie również zostały odwołane lub odbędą się w innym terminie. Wszystko aktualnie zależy od rozwoju sytuacji w Polsce. Do 3.05 z powodu wirusa zamknięta była baza sportowo – rekreacyjna zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W poniedziałek 4.05 częściowo przywrócone zostały obiekty zewnętrzne m.in.: boiska piłkarskie obok zalewu oraz boisko ze sztuczna nawierzchnią przy ul. Królowej Jadwigi 8, a także wielofunkcyjne boisko przy hali tenisowej. Do dyspozycji lekkoatletów dostępne są także stadion, rzutnia, czy tory łucznicze.

Koronawirus wielu sportowcom i trenerom pokrzyżował plany. Jednak dla zamojskiego OSiR czas pandemii i zamknięcie obiektów sportowych ie oznaczało przestoju w pracach. Bowiem pracownicy ze względu na zaistniałą sytuację wykonywali swoje codzienne obowiązki w okrojonym kładzie, ale na pełnych obrotach.

Czas pandemii musi kiedyś minąć, a życie wrócić do normy. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klubów sportowych, zawodników, kibiców oraz wszystkim osobom korzystającym z obiektu czas pandemii został wykorzystany na wykonanie bieżących remontów, o czym informuje dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Miasto Zamość odniosło sukces ponieważ wkrótce OSiR zostanie zmodernizowany. Przebudowany będzie stadion, zaplecze sanitarno – szatniowe oraz wybudowane będzie boisko piłkarskie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecnie trwają parce nad projektem zaplecza sanitarno – szatniowego, który musi odpowiadać I -ligowym wymogom.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Nadal zamknięte pozostają basen, siłownia i hala tenisowa. Obecnie na krytej pływalni wykonywane są prace remontowe. Naprawiana jest zjeżdżalnia i płytki, trwa malowanie, doczyszczanie basenów, oraz wymieniane są lampy i woda . Wszystko to, by zapewnić komfort klientom, którzy po zdjęciu przez rząd obostrzeń związanych z wirusem zechcą skorzystać z wodnych atrakcji.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe