Warto inwestować

  • 07.05.2020, 16:34
  • Joanna Mazurek
Warto inwestować
Kilka deszczowych dni, które mieliśmy ostatnio nie rozwiązuje problemu suszy, z którym borykają się rolnicy. Wody w glebie wciąż jest zdecydowanie za mało, a jeśli lato będzie suche, problem stanie się jeszcze poważniejszy.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji przypomina, że przyjmuje wnioski o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa. Jak tłumaczy Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji, pierwotnie obowiązujący termin trwania naboru przedłużony jest do dnia 20 lipca włącznie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że na stronie www.arimr.gov.pl znajdują się nie tylko szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków, ale także odpowiedzi na najczęściej zadawane przez rolników pytania, dotyczące dotacji na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe