Infolinia dla podróżnych

  • 08.05.2020, 09:30 (aktualizacja 08.05.2020, 10:11)
  • Małgorzata Zaręba
Infolinia dla podróżnych
Dla podróżnych chcących przekroczyć polską granicę z Ukrainą i Białorusią uruchomiono infolinię telefoniczną.

Na granicy z Ukrainą i Białorusią ruch graniczny pozostaje w dalszym ciągu ograniczony. Na terenie województwa lubelskiego granicę z Ukrainą można przekraczać w Dorohusku i Hrebennem, zaś w podkarpackim w Korczowej, Natomiast czynnym przejściem granicznym z Białorusią pozostaje dpg. w Terespolu. Dla podróżnych uruchomiono infolinię telefoniczną o aktualnej sytuacji na granicy Polski. Gdzie można przekraczać granice informuje porucznik SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od dzisiaj (08.05) przywrócono także ruch w Hrebennem na pasie towarowym i osobowym. Aktualne informacje o czasie oczekiwania na przekroczenie granicy na wjazd do RP - na przejściach granicznych z Niemcami, Czechami, Słowacją, Litwą, Rosją, Ukrainą i Białorusią znajdują się na portalu www.granica.gov.pl

 
 
Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe