treningi biegowe w Zamościu

  • 12.05.2020, 09:33 (aktualizacja 18.05.2020, 09:18)
  • Małgorzata Zaręba
treningi biegowe w Zamościu
W Zamościu ruszył program Biegam bo Lubię. Wszystkich sympatyków biegania zapraszamy na bezpłatne zajęcia. Jesteś sympatykiem aktywności fizycznej na świeżym powietrzu? Priorytetem jest Ciebie jest dawka energii, ruch i zdrowie? Dołącz do programu Biegam Bo Lubię.

Od poniedziałku 4 maja rozpoczęły się treningi biegowe na zamojskim stadionie OSiR. Zajęcia adresowane są do biegaczy zawodowych i amatorów. Od 18.05 spotkania sympatyków biegania  odbywają się w każdy poniedziałek w dwóch grupach treningowych. O godz. 18.00 zajęcia adresowane są do grupy początkującej, a o godz. 19.00 do grupy zaawansowanej.  Jednak ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem liczba osób uczestniczących w treningach jest ograniczona. Kiedy odbywają się zajęcia i gdzie prowadzone są zapisy?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aleksandra Jakubczak jest nie tylko trenerką, ale także pasjonatką biegania ponieważ bierze udział w masowych imprezach biegowych. Aleksandra jest także żołnierzem w 3 Batalionie Zmechanizowanym w Zamościu, gdzie prowadzi zajęcia dla żołnierzy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W wojsku najważniejsza jest sprawność fizyczna, dlatego jako żołnierz Aleksandra Jakubczak bierze udział w wojskowych zawodach sportowych.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Wczoraj odbyły się drugie zajęcia i pomimo, iż pogoda była niesprzyjająca, nie odstraszyła sympatyków biegania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bieganie to nie tylko pokonywanie kilometrów na bieżni, ale przede wszystkim są to zajęcia ogólnorozwojowe.
loadingŁaduję odtwarzacz...Dla biegaczy amatorów są to cenne wskazówki ponieważ dzięki tajnikom możnazapobiec kontuzjom. Czym Aleksandra Jakubczak motywuje osoby, które przychodzą na treningi grupy BBL?
loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wszystkie osoby chętne mogą się zapisać dodając swój komentarz na Facebooku. Co zabrać na trening biegowy?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Aleksandra Jakubczak zaprasza wszystkie osoby chętne do wspólnego treningu biegowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W obecnej sytuacji nie ma możliwości korzystania z szatni, więc rekomendowane jest przyjście na stadion w stroju sportowym. Wszystkie osoby uczestniczące w treningu na stadionie nie mają obowiązku zakrywania twarzy.

 

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe