Lubaczów. 100. rocznica urodzin Jana Pawła II

  • 18.05.2020, 09:39
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. 100. rocznica urodzin Jana Pawła II
Dzisiaj wieczorem (18.05) lubaczowska Konkatedra będzie jednym z miejsc w Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, gdzie odbędą się uroczystości związane z 100. rocznicą urodzin Świętego Jana Pawła II.

To wydarzenie w Lubaczowie będzie miało charakter szczególny, gdyż Lubaczów jest miastem, do którego pielgrzymował Święty Jan Paweł II, mówi wikariusz parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubaczowie, Ksiądz Michał Moń:

loadingŁaduję odtwarzacz...

To urodzinowe spotkanie ze Świętym Janem Pawłem II jest szczególnie ważne dla młodych ludzi, którzy już nie pamiętają osoby Ojca Świętego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas tej uroczystości będzie można modlić się przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II, ale także przypomnieć sobie Jego poezję.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie poprzedzi Różaniec z Janem Pawłem II o godzinie 16.30, a następnie Nabożeństwo Majowe o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe