KRUS zaprasza, ale...

  • 19.05.2020, 09:27 (aktualizacja 21.05.2020, 14:37)
  • Joanna Mazurek
KRUS zaprasza, ale...
Ważna informacja dla rolników: KRUS wznowił obsługę interesantów w swoich oddziałach i placówkach.

Ważna informacja dla rolników: KRUS wznowił obsługę interesantów w swoich oddziałach i placówkach. Patrycja Sałustowicz z lubelskiego oddziału regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego podkreśla jednak, że obsługa odbywa się inaczej niż przed wybuchem epidemii koronawirusa.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przez cały czas przebywania w oddziale lub placówce KRUS-u, rolnik musi mieć zakryte usta i nos. Nie powinien też przekraczać 1,5 metrowej odległości od innych osób w kolejce. Są także inne zasady.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zachęca rolników do korzystania z systemu informatycznego e-KRUS, na stronie www.ekrus.gov.pl. Apeluje też o nie odwiedzanie placówek, w przypadku, jeśli rolnik np. kicha, ma dreszcze czy boli go gardło.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe