Czekamy na otwarcie basenu

  • 19.05.2020, 12:34
  • Małgorzata Kryk
Czekamy na otwarcie basenu
Koronawirus wielu sportowcom, trenerom i instytucjom pokrzyżował plany. Jednak w zamojskim OSiR czas pandemii został wykorzystany na wykonanie bieżących remontów.

Wszystko to, by zapewnić komfort klientom, którzy po zdjęciu przez rząd obostrzeń związanych z wirusem zechcą skorzystać z wodnych atrakcji. Basen ponownie będzie otworzony już w czerwcu, o czym informuje dyrektor OSiR Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Mamy bardzo dobrą wiadomość dla pływaków. Co roku na przełomie sierpnia i września kryta pływalnia jest zamknięta z powodu przerwy technologicznej. W tym roku tak nie będzie. W czasie zamknięcia basenu z powodu koronawirusa na krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A został przeprowadzony remont.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Na basenie naprawiane zostały zjeżdżalnia i płytki, nawierzchnie wymagające remontu oraz wymieniano lampy i wodę . Jakie prace zostały wykonane na basenie?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Oprócz remontów wewnętrznych OSiR przebudowywany jest także zbiornik wodny zamojskiego zalewu, z którego w czasie wakacji chętnie korzystają plażowicze. Niestety w tym roku zalew z powodu modernizacji będzie zamknięty, a osoby chcące schłodzić się w upalne dni będą mogły skorzystać z krytej pływalni, która czynna będzie w godz. 6.00 – 22.00.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe