Ogólnopolska E-konferencja Pedagogiczna im. św. o. Pio

  • 20.05.2020, 09:40 (aktualizacja 20.05.2020, 09:54)
  • Joanna Suszko
Ogólnopolska E-konferencja Pedagogiczna im. św. o. Pio
Czy napotykasz na trudności wychowawcze? Czy zależy ci na przekazywaniu dziecku właściwych wartości?

Czy zdrowie psychiczne twoje i twoich dzieci jest dla Ciebie ważne? Jeśli tak, Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej e-Konferencji Pedagogicznej im. św. o. Pio. Dyrektor szkoły, ks. dr Mariusz Skakuj, przybliża zakres tematyczny konferencji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy konferencji mogą liczyć na spotkania on-line z ekspertami w dziedzinach wychowania, budowania zdrowych relacji, psychologii i psychoterapii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do udziału w I Ogólnopolskiej E-Konferencji Pedagogicznej są zaproszeni wszyscy zainteresowani tematem nauczania i wychowania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

E-konferencja będzie obejmować pięć, głównie czwartkowych spotkań on-line w terminie od 21 maja do 18 czerwca. W w czasie prelekcji eksperci będą m.in. odpowiadać na pytania uczestników. Ks. Mariusz Skakuj podpowiada jak zgłosić swój udział w konferencji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, udział w konferencji jest bezpłatny, a wszystkie szczegóły i możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie www.konferencja.pio.edu.pl. Więcej informacji na temat I Ogólnopolskiej E-Konferencji Pedagogicznej im. św. o. Pio usłyszą Państwo w jutrzejszej (21.05) Rozmowie Dnia z ks. Mariuszem Skakujem, o 8.40 i 15:40.

 

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe