Będzie zachodnia obwodnica Zamościa

  • 21.05.2020, 09:03
  • Łukasz Kot
Będzie zachodnia obwodnica Zamościa Łukasz Kot
W tej sprawie podpisano umowę rozpoczynającą inwestycję

We wtorek 19 maja (2020 r.) w Zamościu odbyło się podpisanie umowy z wykonawcą dokumentacji technicznej zachodniej obwodnicy Zamościa w ramach Programu 100 Obwodnic. W wydarzeniu uczestniczyli: wicepremier Jacek Sasin i minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. - To ważna chwila dla Zamościa - twierdzi Andrzej Wnuk prezydenta miasta Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Umowę z wykonawcą dokumentacji technicznej zachodniej obwodnicy Zamościa w imieniu rzadu podpisał minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Budowa dróg szybkiego ruchu ale także i lokalnych jak również obwodnic jest priorytetem rządu - dodaje wicepremier Jacek Sasin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachodnia obwodnica Zamościa, w ciągu drogi krajowej nr 74, jest jedną z siedmiu obwodnic – obok Janowa Lubelskiego, Gorajca, Szczebrzeszyna, Dzwoli, Łęcznej i Łukowa – która ma powstać w ramach rządowego programu budowy 100 obwodnic. Program ten ma być realizowany w latach 2020-2030.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe