Drogowa akcja

  • 21.05.2020, 10:36 (aktualizacja 21.05.2020, 10:52)
  • Małgorzata Kryk
Drogowa akcja Policja
Na terenie Polski dzisiaj (21.05) od wczesnych godzin porannych prowadzona jest akcja pn. "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”.

Mundurowi Wydziały Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu, szczególnie pieszych i rowerzystów. Baczna uwaga policjantów zwrócona jest na pieszych oraz na zachowania kierujących wobec nich. Mundurowi patrolują przejścia dla pieszych oraz przejazdy dla rowerzystów usytuowane na ruchliwych drogach oraz te miejsca, gdzie w ostatnim czasie doszło do większej liczby wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska - Bubiło apeluje do kierowców, rowerzystów w pieszych o zachowanie ostrożności na drogach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że piesi poruszający się w terenie niezabudowanym zobowiązani są posiadać elementy odblaskowe.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe