Modernizacja zalewu

  • 21.05.2020, 11:47 (aktualizacja 21.05.2020, 12:25)
  • Małgorzata Zaręba
Modernizacja zalewu
Niestety w tym roku zamojski zalew z powodu modernizacji będzie zamknięty.

Zalew uzyskał dofinansowanie za projekt pn. „Zwiększenie dostępności zalewu miejskiego w Zamościu jako miejsca aktywnej rekreacji w sąsiedztwie zamojskiego zespołu staromiejskiego”. Jak zagospodarowana zostanie infrastruktura zamojskiego zalewu informuje dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie prace zostały już wykonane informuje Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aktualnie trwają parce nad drugim etapem remontu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Całym projektem zagospodarowania przestrzennego wokół zalewu zajmuje się Wydział Inwestycji Miejskich w Zamościu. Ze względu, iż zalew jest placem budowy dla plażowiczów w tym roku będzie on zamknięty. Osoby chcące schłodzić się w upalne dni będą mogły skorzystać z krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu lub innych okolicznych kąpielisk wodnych.

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe