II Różaniec dla Matki

  • 22.05.2020, 10:00
  • Joanna Suszko
II Różaniec dla Matki
W najbliższy wtorek (26.05) przeżywać będziemy Dzień Matki. W tym dniu, już po raz drugi, w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu odbędzie się „Różaniec dla Matki”.

O inicjatywie mówi proboszcz parafii, ks. Marek Mazurek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

II Różaniec dla Matki poprowadzi ks. Dominik Chmielewski. Ks. Mazurek przybliża harmonogram wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Żywym owocem ubiegłorocznego „Różańca dla Matki” jest funkcjonowanie w parafii św. Brata Alberta róż różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z uwagi na wciąż obowiązujące obostrzenia dotyczące maksymalnej ilości wiernych w świątyni, proboszcz parafii zaprasza do udziału w wydarzeniu poprzez transmisje: w kanałach i stronach parafii w serwisie YoutTube i na Facebooku, a przede wszystkim poprzez transmisję w Katolickim Radiu Zamość. Przypomnijmy początek transmisji na naszej antenie o godz. 17.00.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe