Odwołano Bieg Pokoju

  • 26.05.2020, 08:46 (aktualizacja 26.05.2020, 08:56)
  • Małgorzata Kryk
Odwołano Bieg Pokoju
Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne uczestników został odwołany.

Tegoroczne imprezy sportowe zostały odwołane, albo datę ich odbycia przełożono na inny termin. Wszystko spowodowane jest sytuacją związaną z koronawirusem. Stu kilometrowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny, który odbywał się na trasach naszego regionu z metami w Zamościu, Zwierzyńcu, Krasnobrodzie i Skierbieszowie został odwołany. Ta wiadomość zasmuci z pewnością nie tylko biegaczy, ale także rolkarzy, a przede wszystkim osoby niepełnosprawne, który mogły startować na wózkach. Jednak organizatorzy musieli odwołać bieg ze względu na bezpieczeństwo, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Matusz Ferens zaprasza wszystkich sympatyków biegania do zapisów za rok.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy czekamy na odmrożenie gospodarki i powrót do normalności. Biegaczy zachęcamy do systematycznych treningów, by kondycją w XXXIII edycji Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny mogli pochwalić się za rok. Natomiast Ci, którzy zachcą wziąć udział w biegu na dystansie 5 km będą mogli wystartować w sierpniowym biegu wokół Twierdzy Zamość.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe