Miliony dla przedsiębiorców

  • 27.05.2020, 08:42
  • Ewa Monastyrska
Miliony dla przedsiębiorców
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim wypłaca środki pomocowe dla przedsiębiorców.

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim zajmuje czołowe miejsca w województwie lubelskim pod względem ilości wypłacanej pomocy przedsiębiorcom w czasie pandemii oraz pod względem czasu realizacji. Szczegóły wyjaśniła dyrektor Urzędu Pracy w Tomaszowie, Stanisława Koper.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedsiębiorcom powiatu tomaszowskiego zostało przekazane kilkanaście milionów złotych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Stanisława Koper podkreśliła, że początki pracy w trakcie pandemii nie były łatwe. Teraz jednak nie kryje wdzięczności względem swoich pracowników.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak podkreśliła dyrektor Urzędu Pracy, liczba bezrobotnych w czasie pandemii nie wzrosła. Szczegóły dotyczące składanych wniosków oraz nowych projektów można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Tomaszowie Lubelskim.

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe