Papierosy w wagonach

  • 27.05.2020, 09:36 (aktualizacja 28.05.2020, 15:11)
  • Małgorzata Kryk
Papierosy w wagonach
Podczas kontroli pociągu towarowego funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Terespola i Krajowej Administracji Skarbowej z Terespola udaremnili przemyt papierosów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (25.05), kiedy w platformach pociągu towarowego jadącego z Białorusi do Polski udaremniono 2730 paczek papierosów. Nielegalne wyroby tytoniowe ukryte były w platformach pociągu towarowego kilku wagonów. Dla niepoznaki przemytnicy owinęli kartony papierosów czarną folią. Przesłuchani w sprawie maszyniści pociągu nie przyznali się do próby przemytu. Rynkowa wartość zatrzymanych wyrobów akcyzowych to blisko 40 tys. złotych. Papierosy trafiły do magazynu KAS, gdzie wyroby tytoniowe zostaną zniszczone.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe