Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sportowcy dostosowują sie do restrykcji

W obecnej sytuacji koronawirus sportowcom i trenerom pokrzyżował plany. Roczny kalendarz sportowy, który był wypełniony imprezami sportowymi uległ całkowitej zmianie.
Sportowcy dostosowują sie do restrykcji

Zawodnicy, którzy przygotowywali się do ważnych wydarzeń czekają na nowy terminarz zawodów, a Ci którzy znają datę zawodów trenują w klubie i w domu. KS Agros szkoli zawodników w takich dyscyplinach jak: zapasy i sumo, podnoszenia ciężarów, kolarstwo, lekkoatletyka i łucznictwo. Po zdjęciu przez rząd obostrzeń związanych z wirusem do trenowania mogli wrócić wszystkie sekcje oprócz zapaśników, którzy podczas walk narażeni są na bezpośredni kontakt. Zawodnicy Agrosu trenują obecnie na terenie zamojskiego OSiR, gdzie do dyspozycji mają stadion, obiekty lekkoatletyczne i tory łucznicze.

POSŁUCHAJ

Konrad Firek dodał, że po przerwie w treningach celem trenerów jest przygotowanie zawodników do ważnych wydarzeń sportowych.


POSŁUCHAJ

Jak na obecną chwilę wyglądają treningi poszczególnych sekcji informuje Konrad Firek.
POSŁUCHAJ

Treningi zawodników Agrosu przewidziano także w okresie wakacyjnym ponieważ głównym celem klubu jest jak najlepsze przygotowanie sportowców. Na obecną chwile jednak nie wiadomo na jakich zasadach będą odbywała się zawody.
POSŁUCHAJ


Konrad Firek zapowiedział najbliższy kalendarz wydarzeń sportowych 2020.

POSŁUCHAJ

Zarówno zawodników i trenerów obowiązuje stosowanie się do zasad bezpieczeństwa m.in zakaz grupowania się czy stosowanie środków dezynfekujących do rąk i sprzętu sportowego
POSŁUCHAJ


Osoby trenujące na terenie obiektów sportowych nie muszą zasłaniać twarzy, a więc okolic ust i nosa.

POSŁUCHAJ

Sport to okazja do wykazania się na krajowych i światowych zawodach. Zdobyte medale i tytuły dają zawodnikom szansę rozwijania się, a za osiągnięte sukcesy nagradzani są stypendiami sportowymi. Takie stypendia za 2019 r. zawodnicy otrzymali od Prezydenta Miasta Zamość (lista zawodników znajduje się poniżej). Wysokość przyznanych stypendiów wynosi od 1490 do 3950 zł w skali roku.



 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkoleAutor komentarza: ZamościaninTreść komentarza: Brawo Wirkowice!!!Data dodania komentarza: 20.05.2025, 22:03Źródło komentarza: Obchody 1000-lecia Korony Polskiej w Wirkowicach