Czekamy na pływalnię i siłownię

  • 28.05.2020, 14:51 (aktualizacja 28.05.2020, 15:08)
  • Małgorzata Zaręba
Czekamy na pływalnię i siłownię
Jednym z elementów łagodzenia ograniczeń nałożonych w związku z pandemią koronawirusa jest otwarcie obiektów sportowych. W Zamościu ogólnodostępna jest baza Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Od 4 maja otwarte są m.in.: stadion, boiska do piłki nożnej, do koszykówki, siatkówki oraz tory łucznicze. Od 18 maja otwarte są także: hala tenisowa, hala widowiskowo -sportowa i sala mat. Od soboty (6.06) w Polsce otwarte będą kluby fitness i baseny. Wszystkie obiekty przygotowane są do do dyspozycji osób uprawiających sport.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Z ogólnodostępnych obiektów chętnie korzystają zawodnicy klubów sportowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby korzystające z obiektów sportowych w celach treningowych muszą stosować się do ściśle określonych reguł. Grupy muszą zachować zasady bezpieczeństwa, a więc odpowiednią odległość między sobą. Nadal wszystkich zawodników i trenerów obowiązuje dezynfekowanie rąk i sprzętu sportowego. Jednak w dalszym ciągu nie można korzystać z szatni i pryszniców. Osoby, które przed pandemią zakupiły karnety na siłownię lub basen , będą mogły je wykorzystać po otwarciu obiektów. Terminy ich ważności zostaną przedłużone. Na obecną chwilę nie znane są zasady korzystania z siłowni i basenów. O szczegółach podjętych przez rząd decyzji będziemy informować Państwa na bieżąco.
 


 

 


 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe