Wykonawca rozpocznie kolejne prace

  • 29.05.2020, 10:30
  • Małgorzata Zaręba
Wykonawca rozpocznie kolejne prace
Mamy bardzo dobrą wiadomość dla sympatyków sportów wodnych. Wkrótce rozpocznie się kolejny etap prac budowlanych nad zamojskim zalewem.

W roku ubiegłym zalew uzyskał dofinansowanie za projekt pn. „Zwiększenie dostępności zalewu miejskiego w Zamościu jako miejsca aktywnej rekreacji w sąsiedztwie zamojskiego zespołu staromiejskiego”. Jakie prace zostały już wykonane informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czwartek (28.0) Mateusz Ferens uczestniczył w spotkaniu, którego celem było omówienie szczegółów doprowadzenia wody do zbiornika.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wkrótce nad zalewem wykonawca drugiego etapu rozpocznie kolejne prace.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Całym projektem zagospodarowania przestrzennego wokół zalewu zajmuje się Wydział Inwestycji Miejskich w Zamościu. Ze względu na połączenie zalewu ze zbiornikiem rybackim jego przestrzeń w dużej mierze się powiększy. Zalew jest placem budowy, dlatego dla plażowiczów w tym roku będzie on zamknięty. Osoby chcące schłodzić się w upalne dni będą mogły skorzystać z krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu lub innych okolicznych kąpielisk wodnych.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe