Różańcowe rekolekcje w milczeniu

  • 02.06.2020, 13:15 (aktualizacja 03.06.2020, 08:49)
  • Joanna Mazurek
Różańcowe rekolekcje w milczeniu źródło: pixabay.com
Cisza i piękno natury pomagają w otwarciu serca na głos Pana Boga. Na niezwykłe, bo w milczeniu, różańcowe rekolekcje zapraszają ojcowie franciszkanie. Odbędą się one w założonym przez św. Maksymiliana Kolbe malowniczym Niepokalanowie Lasku, między 19 a 21 czerwca.

Oprócz Eucharystii, fundamentem rekolekcji będzie adoracja Najświętszego Sakramentu oraz rozważanie tajemnic chwalebnych Różańca świętego. Kto zechce, będzie mógł również porozmawiać z kapłanem. Można też będzie pogłębić swoją duchowość maryjną rozważając Słowo Boże, a na koniec rekolekcji oddać swoje życie Matce Bożej poprzez wstąpienie do Stowarzyszenia Rycerstwo Niepokalanej, którego cel to zdobywanie dusz dla Boga przez Jej pośrednictwo.
Informacje o zapisach dostępne są na stronie www.sen.edu.pl lub pod numerem telefonu 696 636 884.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe