Sukces uczniów I LO im. ONZ w Biłgoraju w konkursie graficznym

  • 05.06.2020, 22:08 (aktualizacja 05.06.2020, 22:10)
  • Joanna Ferens
Sukces uczniów I LO im. ONZ w Biłgoraju w konkursie graficznym
Uczniowie klas graficznych z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zostali nagrodzenie na XXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ‘Życie bajką jest’.

Nagrodę w kategorii grafika komputerowa otrzymała Magdalena Szyszka, natomiast wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy otrzymały: Lidia Gozdecka,  Michalina Wieczorek i Edyta Siwko. Na konkurs wpłynęło około 2 tys. prac plastycznych i graficznych z całej Polski.

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim, a temat tegorocznej edycji brzmiał: ‘Bajkowe Czary-Mary’. Zadaniem uczestników było przedstawienie własnych wyobrażeń dotyczących niezwykłego świata baśni z wróżkami, krasnalami, księżniczkami czy rycerzami.

Uczennice z klas graficznych do konkursu przygotowała pani Anna Dobraczyńska, nauczyciel grafiki komputerowej.

 

/Inf. nadesłana: I LO im. ONZ/

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe