Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Zdarzenia w ruchu drogowym

Do jednego z wypadków z udziałem rowerzysty i motocyklisty doszło (07.06) na ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Natomiast w powiecie biłgorajskim w miejscowości Zamch (07.06) zatrzymano nietrzeźwego kierowcę motoroweru.
Zdarzenia w ruchu drogowym

Autor: Policja

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie informuje, że minionego weekendu, a więc od piątku do niedzieli (05-07.06) w naszym województwie doszło do 11 wypadków i 146 kolizji, w wyniku których 12 osób zostało rannych, a 2 osoby zginęły. Ponadto podczas policyjnych kontroli zatrzymano 60 nietrzeźwych kierowców

Do jednego z wypadków z udziałem rowerzysty i motocyklisty doszło wczoraj (07.06) na ul. Wyszyńskiego w Zamościu. O zdarzeniu informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

POSŁUCHAJ

Mężczyźni przetransportowani zostali do szpitala, a szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśnia policja.

POSŁUCHAJ

Minionej nocy (07.06) w miejscowości Zamch zatrzymano nietrzeźwego kierowcę motoroweru. Kierowca i pasażer nie posiadali kasków ochronnych ,co było powodem policyjnej kontroli. O zdarzeniu informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. mł.asp. Joanna Klimek.  

POSŁUCHAJ


Do wszystkich kierowców apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Podpis Treść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANI Data dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28 Źródło komentarza: Anna Łyś Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Pozdrowienia dla Pani Eweliny Data dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42 Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia Polańska Autor komentarza: Bogusława z Zamościa Treść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏 Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49 Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka Kościelnego Autor komentarza: MM Treść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23 Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w Leżajsku Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Super! Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29 Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w Nowosiółkach Autor komentarza: Silwa Treść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy. Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06 Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.