Ziemia lubaczowska zaprasza!

  • 10.06.2020, 10:27 (aktualizacja 10.06.2020, 10:34)
  • Anna Niderla-Kudach
Ziemia lubaczowska zaprasza! roztoczebezgranic
12 czerwca startuje Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”.

Łączy ludzi kochających rowery, przyrodę i kulturę – Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” startuje już 12 czerwca. To wydarzenie jest dla wszystkich – dużych i małych, rodzin z dziećmi, pasjonatów aktywności i historii – mówi Piotr Zubowski, dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal jest pomyślany tak, by jak najwięcej osób mogło wziąć w nim udział i nacieszyć się pięknem Roztocza - zachęca Paweł Głaz, wicestarosta lubaczowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Według pierwotnego planu wydarzenie miało rozpocząć się 12 czerwca, a zakończyć 14 czerwca. W tym roku jednak będzie inaczej, zamiast trzech dni, festiwal potrwa 2 miesiące. Jednak ze względu na sytuację w kraju, organizatorzy zrezygnowali ze wspólnego przejazdu, proponując uczestnikom indywidualne lub rodzinne pokonanie 3 tras.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach festiwalu „Roztocze bez granic” cyklicznie odbywać się będą warsztaty, wykłady, opowieści i pokazy rowerowe, a regionaliści przedstawiać będą piękno Roztocza i ziemi lubaczowskiej. Ponadto organizatorzy zachęcają do udziału w konkursie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” będzie trwał od 12 czerwca do 31 sierpnia.

Więcej szczegółów na stronie: www.roztoczebezgranic.pl oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Najnowsze Audycje.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe