Wrócili do trenowania

  • 10.06.2020, 11:45 (aktualizacja 10.06.2020, 11:50)
  • Małgorzata Kryk
Wrócili do trenowania
Otwarcie obiektów treningowych, a więc siłowni sprawiło, że do ćwiczeń nad budową ciała i mięśni wrócili sportowcy i sympatycy aktywności fizycznej. Bowiem to właśnie ruch jest alternatywą na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Na siłowni OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 znajduje się wiele ogólnodostępnych maszyn i urządzeń do ćwiczeń zarówno dla kobiet i mężczyzn typu: rowerki, bieżnie, brama, sprzęt siłowy, a wie ciężary i sztangi oraz różnego rodzaju maszyny i urządzenia,za pomocy których możemy budować każdy mięsień naszego ciała. Ze względu na obostrzania związane z pandemia koronawirusa zmieniły się zasady funkcjonowania „Kuźni formy”.
Na obiekcie jednocześnie może przebywać 30 osób. Otwarte są toalety, ale zamknięte są szatnie i prysznice, dlatego zalecane jest przyjście na siłownię w stroju sportowym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla zachowania zasad higieny wszyscy klienci powinni posiadać własne ręczniki, a po skorzystaniu z urządzeń zalecane jest zdezynfekowanie sprzętu. Mateusz Ferens dodał, że w ostatnich dniach ze strony klientów widać zainteresowanie treningiem na siłowni.
loadingŁaduję odtwarzacz...Ci, którzy grają w tenisa mogą zarezerwować sobie kort na hali tenisowej OSIR przy ul. Królowej Jadwigi 8. W hali ogólnodostępne są trzy pełnowymiarowe korty. Ci którzy nie posiadają własnego sprzętu (rakiet i piłek) mogą wypożyczyć je bezpłatnie.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Obiekty krytej pływalni, hali tenisowej i siłowni czynne są codziennie w godz. 6.00 – 22.00.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe