Hotel do dyspozycji sportowców

  • 16.06.2020, 12:52
  • Małgorzata Kryk
Hotel do dyspozycji sportowców
Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu to nie tylko obiekty sportowe jak: stadion, nowoczesna wielofunkcyjna hala tenisowa czy widowiskowo -sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, sala mat, obiekty lekkoatletyczne, zalew, basen i sauna ale także hotel.

Na co dzień z obiektów sportowych głownie korzystają zawodnicy klubowi oraz uczniowie zamojskich szkół podstawowych i średnich. Natomiast w okresie feryjnym i wakacyjnym z bazy sportowej chętnie korzystają grupy zawodników, którzy przyjeżdżają do Zamościa z terenu całej Polski. Aby trenować na miejscu nocują w hotelu, który znajduje się na terenie OSiR przy ul .Królowej Jadwigi 8. Po przestoju związanym z epidemią koronawirusa z usług hotelarskich klienci mogą korzystać od 10 czerwca. W pokojach gościnnych udostępnione są środki bezpieczeństwa, dotyczące utrzymania higieny i czystości w hotelu, które maja na celu zminimalizowanie zagrożeń COVID-19. W roku ubiegłym rozpoczął się remont hotelu i aktualnie z miejsc noclegowych może skorzystać siedemdziesiąt siedem osób, o czym poinformował dyrektor OSiR Matusze Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W hotelu znajduje się dwadzieścia pokoi z łazienkami, począwszy od jedno- osobowych, skończywszy na sześcio-osobowych.
 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe