10-lecie DKS „Gaudium” Zamość

  • 18.06.2020, 08:26 (aktualizacja 19.06.2020, 11:48)
  • Małgorzata Kryk
10-lecie DKS „Gaudium” Zamość
Z okazji jubileuszu istnienia klubu DKS „Gaudium” Zamość 20.06 (sobota) zaprasza sympatyków piłki nożnej do kibicowania.

Diecezjalny Klub Sportowy „Gaudium” Zamość serdecznie zaprasza na imprezę sportową „W zdrowym ciele zdrowy duch – III edycja”, która odbędzie się  o godz. 10.00 na boiskach obok Rotundy. DKS Gaudium Zamość to piłkarski klub sportowy, który powstał 10 lat temu z inicjatywy ks. Tomasza Winogrodzkiego, proboszcza parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Lipsku. Dla ks. Tomasza Winogrodzkiego piłka nożna to wilka pasja ponieważ oprócz posługi kapłańskiej wielokrotnie reprezentował kadrę Polski Księży biorąc udział m.in. w Mistrzostwach Europy Księży w Halowej Piłce Nożnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Treningi w„GAUDIUM” prowadzą doświadczeni trenerzy. Gdzie odbywają się zajęcia informuje ks. Tomasz Winogrodzki.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trenerzy starają się uczyć zasad fair play.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia piłkarskie to doskonała forma spędzania czasu wolnego. Małgorzata Farion, wolontariuszka DKS „Gaudium"Zamość zachęca rodziców do zapisywania pociech na treningi.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Co należy zrobić, aby zostać zawodnikiem lub zawodniczką "Gaudium" Zamość, informuje ks. Tomasz Winogrodzki.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy prowadzone są przez cały rok.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zainteresowane osoby, które chciałyby dołączyć do grona zawodników zapraszamy do zapisów. Szczegóły na stronie internetowej klubu kliknj Z okazji 10-lecia DKS „Gaudium” Zamość organizatorzy zaplanowali rozgrywki piłkarskie. W programie spotkania o godz. 15.00 odbędzie się wręczenie okolicznościowych medali i pucharów. Wszystkich chętnych raz jeszcze zachęcamy do kibicowania w najbliższą sobotę (20.06) o godz. 10.00  na boiska za Rotundą

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe