Zachęcamy do gry. Wktótce bezpłatne zajęcia dla dzieci...

  • 18.06.2020, 12:51 (aktualizacja 18.06.2020, 13:00)
  • Małgorzata Kryk
Zachęcamy do gry. Wktótce bezpłatne zajęcia dla dzieci...
KT Return Zamość po sytuacji związanej z epidemią koronawirusa wznowił treningi i turnieje.

Na otwartych kortach tenisowych przy ul. Studziennej 2 w Zamościu w ostatni weekend w dn. 13-15.09 rozegrane zostały Letnie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. Po przerwie zawodnicy wreszcie mogli wrócić do treningów i zaprezentować swoje umiejętności na kortach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KT Return Zamość organizuje cykliczne turnieje dla dzieci, młodzieży i dorosłych zawodników, dla których turnieje są sprawdzianem techniki gry, którą doskonalą pod okiem doświadczonych trenerów. Jacek Podkościelny dodał, że najbliższe miesiące to dla tenisistów okres przygotowawczy do wielu turniejów.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Wiele klubów sportowych, które działają na terenie naszego miasta prowadzą zajęcia tylko dla dzieci i młodzieży. Wyjątkiem jest KT Return Zamość, który wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób dorosłych adresuje swoja ofertę do osób, które chciałaby nauczyć się gry i zasad tenisa zimnego. Dlatego ci, którzy chcieliby odpocząć od codziennych obowiązków zapomnieć o problemach i chociaż trochę czasu spędzić aktywnie mogą zapisać się na kursy grupowe adresowane tylko dla dorosłych. Zajęcia odbywają się raz i dwa raz w tygodniu po godzinie lub dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Grafik zajęć jest elastyczny, zatem dostosowany jest tak naprawdę do potrzeb osób, które chciałyby nauczyć się gry. Grupy są małe, bo liczą od dwóch do czterech osób, a zajęcia prowadzone są na na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Zdaniem Jacka Podkościelnego tenis ziemny to przede wszystkim korzyści zdrowotne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dorośli, którzy zapisali się na zajęcia w roku ubiegłym nie tylko mogą pochwalić się doskonałą techniką gry, ale także udziałem w pierwszych turniejach. Grać w tenisa może każdy, bez względu na wiek i umiejętności.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa nie muszą posiadać własnych rakiet i piłek ponieważ na potrzeby graczy klub dysponuje sprzętem sportowym, który członkom klubu wypożyczany jest bezpłatnie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Przed nami wakacje. W ofercie adresowanej do młodzież y szkolnej są także bezpłatne zajęcia dla osób, które wakacje będą chciały spędzić na miejscowych kortach,. Chętni niebawem będą mogli zapisać się na zajęcia ph. „Wakacje z rakietą”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tenisem zachęcamy do rezerwacji kortów i zapisów na zajęcia, a szczegóły dostępne są pod nr tel 665 708 060.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe