Ogólnopolski Turniej Tenisowy dla dorosłych.

  • 22.06.2020, 11:42 (aktualizacja 23.06.2020, 14:17)
  • Małgorzata Kryk
Ogólnopolski Turniej Tenisowy dla dorosłych.
Na otwartych kortach tenisowych przy ul. Studziennej 2 w Zamościu w ostatni weekend (20-21.06) rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tenisowy dla dorosłych.

Zawodnicy wreszcie po przerwie spowodowanej koronawirusem mogli wrócić do treningów i zaprezentować swoje najlepsze strony na kortach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki słonecznej pogodzie rozgrywki odbyły się zgodnie z planem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na turniej jak zawsze przyjechali zawodnicy z różnych zakątków Polski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marian Mocoń zdradził jak wyglądały początki z grą na kortach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Marian Mocoń dodał, że gra w atmosferze, jaka towarzyszy na zamojskich kortach jest niepowtarzalna.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Jerzy Romański dodał, że najlepszym zawodnikom wręczono nagrody rzeczowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W najbliższych turniach tenisowych zagrają młodzicy oraz osoby zrzeszone w Izbach lekarskich ponieważ w dn. 3-5.07 zorganizowany zostanie Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy ph. ,,Memoriał dr Tomasza Teresińskiego”.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Dużym przedsięwzięciem będzie także Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia na to wydarzenie przyjmuje dyrektor turnieju Romański Jerzy pod nr tel. 604 430 087 lub drogą mailową pod adresem: [email protected] Szczegóły na temat zapisów zamieszczone są na stronie internetowej pod adresem kliknij


loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich tenisistów serdecznie zapraszamy do udziału w turniejach oraz zapisów na wakacyjne zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Treningi prowadzone są raz i dwa raz w tygodniu, a grafik zajęć jest dostosowany do potrzeb osób, które chciałyby nauczyć się gry.

Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa nie muszą posiadać własnych rakiet i piłek ponieważ na potrzeby graczy klub dysponuje sprzętem sportowym, który członkom klubu wypożyczany jest bezpłatnie.

W ofercie adresowanej do młodzieży szkolnej Return przygotował także bezpłatne zajęcia dla osób, które wakacje będą chciały spędzić na miejscowych kortach. Chętni niebawem będą mogli zapisać się na zajęcia ph. „Wakacje z rakietą”.

Wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tenisem zachęcamy do rezerwacji kortów i zapisów na zajęcia, a szczegóły dostępne są pod nr tel 665 708 060. 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe