Sprawdzian biegowy

  • 22.06.2020, 15:25
  • Małgorzata Kryk
Sprawdzian biegowy
Na bieżni zamojskiego stadionu od 4 maja realizowane są bezpłatne zajęcia biegowe ph. „Biegam bo lubię”.

Treningi adresowane są do biegaczy zawodowych i amatorów. Tak, więc zajęcia podzielone są na dwie grypy w zależności od doświadczenia. O godz. 18.00 zajęcia dla grupy początkującej prowadzi trener Agrosu Wojciech Swatowski. Natomiast o godz. 19.00 zaawansowaną grupę trenuje Aleksandra Jakubczak, trenerką i pasjonatka biegania ponieważ systematycznie bierze udział w masowych imprezach organizowanych w Polsce.

 


Zajęcia „BBL” to nie tylko pokonywanie kilometrów na bieżni, ale także wykonywanie ćwiczeń ogólnorozwojowych, dzięki którym można pokochać bieganie.

Ci, którzy należą do grupy „BBL” w poniedziałek (23.06) o godz. 19.00 zmierzą się w sprawdzianie biegowym na 100m. Testem na sprawdzenie kondycji będzie czas, w jakim biegaczom uda się pokonać dystans. Ci, którzy chcieliby przyjrzeć się zajęciom biegowym z bliższa mogą przyjść na trybuny zamojskiego stadionu. Można też dołączyć do grupy „Biegam bo Lubię” na Facebooku.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe