Bezpłatne zajęcia z tenisem ziemnym

  • 29.06.2020, 13:02 (aktualizacja 30.06.2020, 17:50)
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatne zajęcia z tenisem ziemnym
Klub Tenisowy Return Zamość przez cały rok prowadzi zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Członkowie klubu doskonalą technikę gry i umiejętności na otwartych kortach i na hali pod okiem doświadczonych trenerów. W czasie wakacji Return zaprasza wszystkie dzieci i młodzież szkolną na bezpłatne zajęcia ph. „Wakacje z rakietą”. W treningach mogą uczestniczyć wszystkie osoby zainteresowane, które wakacje spędzają w Zamościu.

Zajęcia będą prowadzone w okresie wakacyjnym od 13.07 (poniedziałek) do końca wakacji. Zajęcia dla osób zainteresowanych, które chciałyby nauczyć się gry na korcie będą odbywały się dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek w godz. 12.00-13.00 na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu, które znajdują się w pobliżu miejskiego parku. Zajęcia adresowane są do młodzieży szkolnej, niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności. Na zajęcia z nauki i doskonalenia gry w tenisa zimnego serdecznie zaprasza prezes KT Return Zamość Jacek Podkościelny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KT Return prowadzi nie tylko zajęcia dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość zgłoszonych osób.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Rodzice, którzy przyprowadzą swoje pociechy na zajęcia „Wakacje z rakietą” będą także mogły spróbować swoich sił w tenisie ponieważ od 1.07 wszyscy dorośli będą mogli korzystać z wakacyjnej 50 % oferty promocyjnej. Wczesnej kort należy zarezerwować Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa, a chcieliby rozpocząć grę nie muszą posiadać własnych rakiet i piłek ponieważ na potrzeby osób zainteresowanych klub dysponuje sprzętem sportowym, który wypożyczany jest bezpłatnie.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Jacek podkościelny dodał ,ze grać w tenisa może każdy, bez względu na wiek i umiejętności.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zapisy na treningi pn. „Wakacje z rakietą” nie są wczesnej przyjmowane ponieważ każdy chętny kto przyjdzie na zajęcia będzie przyjęty z otwartymi rękami. W okresie wakacyjnym korty przy ul. Studziennej 2 są bezpłatne dla młodzieży szkolnej w godz. 12.00 – 14.00. Kort należy wcześniej zarezerwować pod nr tel. 665 708 060.

Wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tenisem zachęcamy do rezerwacji kortów i zapisów na zajęcia.

 

 

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe