Dzień Kapłański w Krasnobrodzie

  • 27.06.2020, 15:35 (aktualizacja 28.06.2020, 11:23)
  • Ewa Monastyrska
Dzień Kapłański w Krasnobrodzie
27 czerwca w Krasnobrodzie odbył się Diecezjalny Dzień Kapłański połączony z przekazaniem informacji o zmianach personalnych.

W Krasnobrodzie kapłani z całej diecezji wzięli udział w Dniu Kapłańskim, podczas którego mieli możliwość skupić się, wziąć udział we wspólnej modlitwie a także uczestniczyć w Eucharystii. Podczas homilii ks. bp Marian Rojek podkreślił, że kapłan musi zawsze stawiać na pierwszym miejscu Chrystusa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pasterz diecezji wyraził także życzenie, jakich kapłanów przede wszystkim chciałby wśród swoich duchownych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Po zakończonej Eucharystii ks. bp Marian Rojek przekazał zmiany personalne w diecezji, które dotyczyły zarówno księży proboszczów, wikariuszy parafii, seniorów oraz neoprezbiterów. Kanclerz Kurii Diecezjalnej, ks. Michał Maciołek zaznaczył, że wierzy, iż zmiany w diecezji wynikają z woli Boga. 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zmiany w diecezji oraz konkretnych parafiach można odnaleźć na stronie internetowej diecezji zamojsko-lubaczowskiej: DECYZJE PERSONALNE

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe