Biłgoraj. Program chodnikowy

  • 28.06.2020, 09:25
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Program chodnikowy
W sali konferencyjnej Starosta Powiatowego w Biłgoraju odbyło się (26.06) przekazanie promes  dofinansowanie inwestycji w chodniki i ścieżki rowerowe. Jest to już druga edycja tzw. programu chodnikowego zainicjowanego przez powiat biłgorajski.

Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie pieszych użytkowników ruchu drogowego – zaznaczał starosta Andrzej Szarlip:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starosta dziękował wszystkich twórcom programu i zaangażowanym w jego realizację:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dofinansowanie budowy chodników przy drogach powiatowych na rok 2020, w ramach pilotażowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Pieszych Uczestników Ruchu i Rowerzystów przy Drogach Powiatowych Powiatu Biłgorajskiego otrzymały Gminy: Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Księżpol, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol i Turobin.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe