Wakcyjny nabór do sekcji

  • 30.06.2020, 13:31 (aktualizacja 01.07.2020, 08:59)
  • Małgorzata Kryk
Wakcyjny nabór do sekcji
Przed dziećmi i młodzieżą dwa pełne miesiące wakacji. Jest to doskonały czas na rozpoczęcie przygody sportowej z KS Agros Zamość.

W klubie zawodnicy mogą szkolić i doskonalić swoje umiejętności sportowe w sześciu sekcjach sportowych: lekkiej atletyce, zapasach, sumo, podnoszeniu ciężarów, kolarstwie i łucznictwie. Prezes KS Agros Zamość, Konrad Firek przyznał, że w klubie można trenować wiele dyscyplin i każdy znajdzie coś dla siebie. Nabór do klubu prowadzony jest przez cały rok.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W dzisiejszych czasach dzieci coraz częściej czas wolny spędzają przed komputerami, telewizorami i telefonami. Rodzice, którym zależy na aktywności sportowej swoich pociech mogą zapisać dzieci i młodzież na zajęcia klubowe w każdej chwili, a co ważne treningi prowadzone będą także w czasie wakacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki treningom dzieci rozwijają takie umiejętności jak; szybkość, zwinność czy gibkość. Osoby zainteresowane uprawianiem sportu zachęcamy do trenowania pod okiem doświadczonych trenerów Agrosu. Sport to okazja do wykazania się na krajowych i światowych zawodach. Zdobyte medale i tytuły dają zawodnikom szansę rozwijania się, a za osiągnięte sukcesy nagradzani są stypendiami sportowymi.

Szczegóły dotyczące naboru można uzyskać telefonicznie dzwoniąc do biura klubu pod nr 84 638 66 79.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe