Wicepremier Jacek Sasin w Zamojskich Zakładach Zbożowych

  • 30.06.2020, 18:55
  • Justyna Przeszło
Wicepremier Jacek Sasin w Zamojskich Zakładach Zbożowych
We wtorek (30.06) do Zamojskich Zakładów Zbożowych przybyli: wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, wicemarszałek województwa lubelskiego Michał Mulawa, oraz Prezydent Miasta Zamość, Andrzej Wnuk.

Obecni byli również parlamentarzyści i samorządowcy. Powodem spotkania było ogłoszenie przetargu na wykonanie inwestycji, zawierającej skuteczny wpływ na cenę surowca na rynku oraz zwiększenie liczby miejsc pracy w tym przedsiębiorstwie. O zbożu, jako niezbędnym surowcu mówi wicepremier Jacek Sasin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wicepremier podczas spotkania ogłosił, że najbliższe lata będą czasem wielkich inwestycji, zarówno na poziomie ogólnokrajowym, jak i samorządowym. Minister Sasin zapowiedział, że w województwie lubelskim będzie realizowany szereg inwestycji w zakresie przemysłu rolno-spożywczego. To szansa dla lokalnych przedsiębiorstw, takich jak Zamojskie Zakłady Zbożowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojskie Zakłady Zbożowe są jedym z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa zbożowego w Polsce i na Lubelszczyźnie. Rozwój lokalny zależy od wykorzystania zasobów jakie mają poszczególne regiony, podkreśla wicemarszałek województwa lubelskiego, Michał Mulawa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecni na spotkaniu goście zgodnie wyrażali nadzieję, że planowane inwestycje przyniosą nowe i dobrze płatne miejsca pracy na Zamojszczyźnie.

 

 

Justyna Przeszło

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe