Premier w Zamościu

  • 01.07.2020, 13:08
  • Anna Niderla-Kudach
Premier w Zamościu
Mateusz Morawiecki odwiedza Lubelszczyznę.

Wczoraj odwiedził m.in. Łęczną i Świdnik, dzisiaj (01.07) na jego trasie znalazł się Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Chełm, ale również Zamość. Na spotkaniu z samorządowcami w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu premier mówił o wsparciu w ramach tarczy antykryzysowej, które dotarło na Lubelszczyznę. To w sumie ponad 70 mln złotych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie spotkania premier wręczył samorządowcom promesy pieniężne na wsparcie rozwoju regionu. Zamość otrzymał najwyższą kwotę, ponad 9 mln złotych.

Turnee premiera to wyraz wsparcia dla kandydatury Andrzeja Dudy. Nie zabrakło jednak tych, którzy chcieli wyrazić swoje odmienne zdanie. Przed Delegaturą zebrała się grupka osób deklarujących swoje poparcie dla kontrkandydata obecnie urzędującego prezydenta.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe