Najlepsi tenisiści KT Return

  • 02.07.2020, 13:25 (aktualizacja 02.07.2020, 13:53)
  • Małgorzata Kryk
Najlepsi tenisiści KT Return www.wztlublin.pl
W Zamojskim Towarzystwie Tenisowym Return Zamość trenuje wielu utalentowanych zawodników. Tenisiści swoją przygodę na korcie rozpoczęli jako kilkuletnie dzieci, a biorąc udział w wielu prestiżowych turniach należą do grona najlepszych zawodników.

W dniu 20 czerwca w trakcie Mistrzostw Województwa Lubelskiego do lat 16 na na obiekcie kortów tenisowych w Puławach odbyło się podsumowanie roku 2019. Do czołówki najlepszych zawodników, którzy zostali wyróżnieni statuetkami należą reprezentanci KT Return Zamość:

Juniorzy:
- Ukalski Jakub

Kadeci:
- Drzazga Adrian
- Ukalski Jakub

Kadetki:
Chwiejczak Karolina
Michałowska Anna

Młodzicy:
Ukalski Jakub

Młodziczki:
Michałowska Anna
Chwiejczak Karolina

Jednym z najlepszych zawodników 2019 roku jest Adrian Drzazga, który obecnie trenuje pod okiem swojego taty. Do turniejów przygotowuje się na otwartych kortach oraz hali tenisowej OSiR, gdzie trenuje pięć razy w tygodniu. Adrian pierwsze treningi na korcie wspomina jako dobrą zabawę, która z roku na rok przerodziła się w pasję.

loadingŁaduję odtwarzacz...Tenis ziemny dla Adriana stanowi główne zainteresowanie, dlatego grze na korcie poświęca czas wolny. Jak wyglądają typowe treningi na korcie z tatem?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Arian Drzazga ma na swoim koncie liczne tytuły, których zwieńczeniem są: dyplomy, medale, puchary i statuetki.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Przed Adrianem teraz wakacje, które spędzi na sportowym obozie tenisowym, przygotowując się do zbliżających się turniejów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Adrian Drzazga w dotychczasowej karierze sportowej ma na swoim koncie duże osiągnięcia zarówno w singlu jak i w deblu. Jednak woli rozgrywki w grze pojedynczej, gdyż liczy na samego siebie. Radą Adriana na sukces i wygrywanie meczów jest stosowanie zróżnicowanej techniki gry.


loadingŁaduję odtwarzacz...

W najbliższych turniach tenisowych zagrają osoby zrzeszone w Izbach lekarskich ponieważ w dn. 3-5.07 zorganizowany zostanie Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy ph. ,,Memoriał dr Tomasza Teresińskiego”. W kolejnym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym zagrają młodzicy. Ci, którzy chcieliby spróbować swoich sił na korcie mogą zapisać się na bezpłatne wakacyjne zajęcia ph. „Wakacje z rakietą”, które od 13.07 będą prowadzone na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu. Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek w godz. 12.00-13.00. Każdy chętny kto przyjdzie na zajęcia będzie przyjęty z otwartymi rękami. KT Return prowadzi także zajęcia adresowane tylko dla dorosłych, którzy nigdy wczesnej nie trzymali rakiety w rękach oraz do tych, którzy wcześniej już grali w tenisa. Szczegóły na temat zapisów do grup można uzyskać w biurze klubu przy hali tenisowej OSiR pod nr tel. 665 708 060.

Więcej o pasji do tenisa ziemnego usłyszymy w audycji Rozmowa dnia w piątek (03.07) na antenie naszego radia o godz. 8.40 i 15.40 (powtórka). Gościem rozmowy będzie Adrian Drzazga. Serdecznie zapraszamy.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe