„30 lat samorządności w Polsce”

  • 02.07.2020, 14:37
  • Anna Niderla-Kudach
„30 lat samorządności w Polsce”
Konkurs ph. „30 lat samorządności w Polsce” został rozstrzygnięty.

„30 lat samorządności w Polsce” - konkurs pod takim tytułem zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem, chcąc w ten sposób przypomnieć te ważne dla naszego kraju wydarzenia i przyłączyć się do wspólnego świętowania samorządności w naszej ojczyźnie. Z powodu epidemii koronawirusa konkurs odbywał się w formie zdalnej. 2 lipca poznaliśmy jego laureatów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pytania wymagały od uczestników namysłu i zaangażowania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat honorowy nad konkursem „30 lat samorządności w Polsce” sprawował Wójt Gminy Zamość. Więcej na ten temat usłyszą Państwo w Audycjach Samorządowych Gminy Zamość w najbliższą sobotę, 4 lipca, po godzinie 11.00. Listę laureatów na swojej stronie zamieściła Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe