Odpust w Krasnobrodzie

  • 03.07.2020, 10:14
  • Ewa Monastyrska
Odpust w Krasnobrodzie
2 lipca odbyły się tradycyjne uroczystości odpustowe Matki Bożej Jagodnej

POPRAWIONE

W Krasnobrodzie zakończyły się uroczystości odpustowe. Jak każdego roku 2 lipca, święto Matki Bożej Jagodnej zgromadziło w diecezjalnym sanktuarium wiernych nie tylko z całej diecezji, ale i z Polski. Sumie odpustowej przewodniczył i słowo wygłosił biskup pomocniczy diecezji pelplińskiej, Arkadiusz Okroj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecny podczas uroczystości biskup Marian Rojek podkreślił, że w sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej każdy może czuć się jak u mamy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pątnikom nie przeszkadzała ani zmienna pogoda ani długa droga. Wszyscy nieśli intencje do stóp Matki Bożej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas mszy świętych odpustowych słowo wygłosił o. prof. Andrzej Derdziuk, który wskazywał na obecność zwyczajnych świętych obecnych wśród nas każdego dnia.  Na zakończenie uroczystości odpustowych Krasnobrodzki Gospel zaprosił na wspólne uwielbienie Najświętszego Sakramentu wraz z Maryją.
 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (59)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe