VI Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów w Nabrożu

  • 11.07.2020, 10:47
  • Joanna Suszko
VI Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów w Nabrożu
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Nabrożu zaprasza w czwartek (16.07) do udziału w uroczystościach ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.

Uroczystości odpustowe w sanktuarium w Nabrożu już po raz szósty łączą się z Diecezjalną Pielgrzymką Sołtysów. Sumie odpustowej  o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. bp Mariusz Leszczyński. Kustosz sanktuarium, ks. Jerzy Truś przedstawia program uroczystości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy polecać będą także intencje ustania epidemii.  W czasie uroczystości odpustowej będzie można przyjąć szkaplerz  - dodaje ks. Truś.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kustosz sanktuarium zaprasza do wspólnej modlitwy i odwiedzenia sanktuarium.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sumę odpustową w czasie VI Diecezjalnej Pielgrzymki Sołtysów będziemy transmitować na naszej antenie.

Dodajmy, że w nabroskim sanktuarium znajduje się XVIII-wieczny, łaskami słynący i od wielu lat otaczany kultem obraz Matki Bożej Szkaplerznej. Koronowany został na prawach diecezjalnych 13 lipca 2002 r.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe