Dziękujmy i prośmy

  • 14.07.2020, 13:30 (aktualizacja 20.07.2020, 08:30)
  • Joanna Mazurek
Dziękujmy i prośmy źródło: www.niepokalanow.pl
To już ostatnie tygodnie na uczczenie setnej rocznicy Cudu na Wisłą poprzez dołączenie do Sztafety Różańcowej. W ramach dzieła, każdego dnia na różańcu modli się blisko pięć tysięcy osób z różnych stron świata.

Proszą one Maryję, aby ponownie interweniowała i wyprosiła u swego Syna uwolnienie nas, naszych rodzin i naszej Ojczyzny od wszelkich zniewoleń duchowych i skutków popełnionych grzechów. Mówi organizator Sztafety Różańcowej, o. Mirosław Kopczewski, franciszkanin z Niepokalanowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wielki Finał Sztafety Różańcowej, który odbędzie się 15 sierpnia, poprzedzony będzie rekolekcjami różańcowymi, które ruszą 6 sierpnia w Niepokalanowie. Poprowadzi je Jan Budziaszek - perkusista zespołu Skaldowie, apostoł Różańca świętego, oraz ojcowie franciszkanie z Niepokalanowa, zaangażowani w prowadzenie pierwszosobotnich spotkań pod hasłem Oddaj się Maryi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że nieustanne odmawianie różańca w ramach Sztafety Różańcowej ruszyło 27 października 2018 i potrwa do 15 sierpnia tego roku, a więc do stulecia Cudu nad Wisłą. Wciąż można dołączyć do dzieła. Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.niepokalanow.pl.

 

 

 

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe