21 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa

  • 20.07.2020, 14:39 (aktualizacja 20.07.2020, 14:47)
  • Joanna Mazurek
21 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa źródło: episkopat.pl
„Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa” - pod tym hasłem trwa rozpoczęty 19 lipca Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

To czas, w którym modlimy o bezpieczne podróże dla wszystkich użytkowników dróg. W tym czasie odbywa się także błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów.
Jak podkreśla ks. Jerzy Kraśnicki, dyrektor Miva Polska, chrześcijaninem jest się także na drodze.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa MIVA Polska zachęca kierowców, aby włączyli się w „Akcję św. Krzysztof”. Polega ona na złożeniu ofiary w wysokości 1 grosza za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zebrane w ten sposób pieniądze są przeznaczane na środki transportu dla misjonarzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa potrwa do 26 lipca. Więcej o tym, jak pomóc misjonarzom w zdobyciu środków transportu, przeczytają Państwo na stronie www.miva.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe