"Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!"

  • 20.07.2020, 14:52
  • Joanna Mazurek
"Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!"
W nietypowy sposób zachęca najmłodszych do poznawania zasad bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Urząd ogłosił konkurs na rymowankę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania konkursowych zgłoszeń.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pracę Konkursową podpisaną imieniem i nazwiskiem uczestnika Konkursu oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 31 sierpnia do godz. 24:00 na e-maila: [email protected] W temacie należy wpisać: konkurs na rymowankę, imię i nazwisko dziecka. Szczegóły konkursu na: www.krus.gov.pl

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe