Kolejny spektakl ZLT

  • 28.07.2020, 14:10 (aktualizacja 28.07.2020, 14:26)
  • Anna Niderla-Kudach
Kolejny spektakl ZLT ZDK
"Lament na placu Konstytucji" wg „Lamentu” Krzysztofa Bizio na Rynku Wielkim w środę 29 lipca.

Trwa 45. Zamojskie Lato Teatralne. Trwa 45. Zamojskie Lato Teatralne. Za nami już dwa spektakle: Szachy” wg Jana Kochanowskiego w wykonaniu Baletu Cracovia Danza z Krakowa oraz 'Wiśniowy sad'.

W tym roku Zamojskie Lato Teatralne nawiązuje do urodzin miasta Zamość – mówi Grażyna Kawala, kierownik programowy Zamojskiego Lata Teatralnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Już w najbliższą środę (29 lipca) kolejny spektakl 45. Zamojskiego Lata Teatralnego. Tym razem dla mieszkańców Zamościa i turystów wystąpi Teatr Polonia z Warszawy. Środa - 29 lipca, godz.18.00, Rynek Wielki.

W ramach tegorocznego ZLT odbędą się także koncerty – zapowiada Grażyna Kawala.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na koniec tegorocznego ZLT eksperyment literacko-teatralny. Przypominamy, że w tym roku spotykamy się w kolejne środy wakacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dokładny program 45. ZLT dostępny jest na stronie Zamojskiego Domu Kultury.

Przypominamy, że w Galerii Hotelu Arte czynna jest wystawa fotograficzna towarzysząca 45. ZLT pt. „Zamość i teatr według Stanisława Orłowskiego”.

 

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe