Lubaczów. „Razem tworzymy kreatywny świat”

  • 25.07.2020, 12:11
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. „Razem tworzymy kreatywny świat” Krzysztof Stępień
Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie znalazło się wśród 9 szczęśliwców, którzy otrzymali dofinansowanie na realizację zadania „Razem tworzymy kreatywny świat” w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 z Narodowego Centrum Kultury.

Celem zadania jest promocja i wspieranie współpracy pomiędzy podmiotami reprezentującymi sektor kultury i sektor edukacji w realizowaniu wspólnych inicjatyw z zakresu edukacji
i animacji kulturowej a także rozwijanie zainteresowań oraz kreacyjności dzieci niepełnosprawnych intelektualnie. Dzięki niemu dzieci i młodzież będą mogły wykazać się szczególną aktywnością i kreatywnością, mówi Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Monika Buczek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt potrwa do końca września br. a rozpoczął się (21.07) warsztatami malarskimi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy projektu stanęli na wysokości zadania i w fenomenalny sposób poradzili sobie z wyzwaniem, jakim było namalowanie obrazu, dodaje prowadząca warsztaty malarskie, artysta malarz ze Stowarzyszenia Twórców Sztuki Ziemi Lubaczowskiej, Aneta Przepłata – Mazepa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci i młodzież czekają już na kolejne warsztaty, tym razem warsztaty Decoupage, a poprowadzi je Monika Szwed ze Stowarzyszenia Twórców Sztuki Ziemi Lubaczowskiej.
Katolickie Radio Zamość objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe