Biłgoraj. Wartościowe kino na leżakach

  • 25.07.2020, 19:02
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Wartościowe kino na leżakach
W piątek (24.07) na placu przy kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju rozpoczęło się Letnie Kino z Dobrym Filmem, które potrwa do niedzieli, 26 lipca.

Chcemy przede wszystkim pokazać, że można w wartościowy sposób spędzić wolny czas, blisko Boga i drugiego człowieka – wyjaśniał organizator wydarzenia, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dobre i wartościowe filmy należy promować, gdyż one też w piękny sposób mogą mówić o Panu Bogu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W piątek zgromadzeni na placu uczestnicy obejrzeli film ‘Bezcenny dar’, w sobotę ‘Próbę ogniową’, zaś na niedzielę zaplanowano film pt. ‘Jak Bóg da’. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy Parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju oraz Fundację ‘Gaudium et Spes’.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe