XXI Turniej Siatkówki Plażowej w Biłgoraju

  • 28.07.2020, 08:42 (aktualizacja 28.07.2020, 08:49)
  • Arkadiusz Efner
XXI Turniej Siatkówki Plażowej w Biłgoraju
Uczniowski Klub Sportowy „Leśnik” przy Zespole Szkól Leśnych w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju serdecznie zapraszają wszystkich miłośników siatkówki do wzięcia udziału w XXI Turnieju Siatkówki Plażowej .

Zawody odbędą się w dniu 01.08.2020 r. na boiskach przy Zalewie „Bojary” w Biłgoraju. Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn ( limit 16 par ). Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do dnia 30.07.2020 r. u organizatorów pod telefonem 600 592 302.

Końcowa klasyfikacja Turnieju odbędzie się w dwóch kategoriach OPEN i LEŚNIK . Warunkiem sklasyfikowania w kategorii LEŚNIK jest to, że jeden z zawodników musi być pracownikiem Lasów Państwowych lub uczniem bądź absolwentem Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. Dla zwycięskich drużyn w obu kategoriach organizatorzy przygotowali trofea sportowe oraz nagrody rzeczowe.

Ponadto informujemy, że w związku z covid-19 w trakcie Turnieju zawodników i kibiców obowiązuje wszystkie standardy bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r.

Arkadiusz Efner

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe