Jednolita Marka Roztocze

  • 30.07.2020, 08:57
  • Ewa Monastyrska
Jednolita Marka Roztocze
W Tomaszowie Lubelskim odbyła się konferencja na temat opracowania i zasad funkcjonowania marki Roztocze w Polsce i na świecie

Choć Roztocze jest coraz bardziej znane na terenie Polski, to teraz ma szansę, by usłyszał o nim także świat. 29 lipca w Tomaszowie Lubelskim odbyła się konferencja na temat opracowania koncepcji i wdrożenia zasad funkcjonowania marki turystycznej Roztocze. Złożenia, jakie przedstawiła Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna mają konkretny i wymierny charakter.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego a zarazem prezes Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze, Wojciech Żukowski, podkreślił, że stowarzyszenie będzie uczestniczyło w unifikacji marki Roztocze.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl, wyjaśnił, że wsparcie ministerialne umożliwi tworzenie jednej marki nie niszcząc przy tym tego, co funkcjonuje na tych terenach od lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zauważył Marszałek Województwa Lubelskiego, Jarosław Stawiarski, działania promocyjne musza znaleźć swoje miejsce w social media oraz w całej rzeczywistości internetowej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

 Przedsiębiorcy upatrują w tej koncepcji szansę na rozwój nie tylko swojej działalności, ale i całej branży turystycznej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Marszałkowie Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego liczą na owocną współpracę. Więcej na temat marki Roztocze niebawem w audycji samorządowej z miasta Tomaszów Lubelski. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe